Яка повинна бути ціна на електрошокер

В Україні продається досить-таки значна кількість електрошокерів. Основні продажі зосереджені в інтернет магазинах. Це зручно. Можна подивитися безліч моделей не виходячи з дому, порівняти ціни і вибрати гідний варіант. Електрошокер ціна в Україні на який може коливатися від низької до високої вимагає ретельного аналізу. Адже одна справа, коли людині потрібна проста "тріщалка" для відлякування собак, а зовсім інше, коли вибирається класний прилад для активного самозахисту. У такому випадку ціна йде йде на другий план, а перший потрапляє саме якість. Розглянемо останній варінт, тобто надійні шокери для самооборони. 

ПЕРЕЙТИ В КАТАЛОГ ШОКЕРІВ

Великою популярністю користуються південнокорейські прилади від торгової марки Wei Shi. Ці електрошокери характеризуються підвищеними пробивним здібностями. Вони дійсно можуть збити опонента з ніг за лічені секунди. Вражає, правда? Ворог не зможе піднятися протягом хвилини (дві). За цей час можна спокійно його зв'язати, викликати підкріплення, поліцію або втекти. Перевагою цих моделей є те, що вони не завдають серйозного фізичної шкоди противнику. Так, він падає на підлогу. Так, у нього трапляється шок. Але цим справа і обмежується. Проблеми для здоров'я виключені. А якщо це не злочинець на вулиці, а домашній п'яниця, який вирішив "побуянить"? На ранок він прокинеться, буде тверезий, як скельце. Навіщо його калічити? Тому електрошокер практично ідеальний спосіб самозахисту.

електрошокер ціна качество

Він компактних розмірів. Він потужний. Він безпечний для власника. Він не заборонений законом. Тим більше радує той факт, що на електрошокер ціна останнім часом впала, він став доступний для покупки практично кожному (хороша модель - від 20 доларів в гривневому еквіваленті).

Як бонус, майже у всіх пристроях є ліхтарик. Їм легко висвітлити собі дорогу, а можна і направити промінь прямо в очі супернику, засліпивши його таким чином на кілька секунд. За цей час можна встигнути вдарити його електричним струмом.

Як було сказано вище, ціна на електрошокер сильно залежить від якості. Малопотужні вироби коштують недорого, але і прослужать менше, ніж прилади дорожче. До того ж, дешеві пристрої виготовляються в пластиковому корпусі, що впливає в подальшому на довговічність. Ті, що дорожче, виконані з металу (алюміній), що автоматично збільшує термін експлуатації в 2-3 рази в порівнянні з пластиком. Ваша безпека з вашому виборі.

Інтернет магазин електрошокерів seop.com.ua пропонує купити шокер за доступною ціною. На багато моделей ми даємо гарантію до 1 року. Телефонуйте в зручний для вас час, ми з радістю надамо консультацію.