Ультразвуковий відлякувач мишей купити в Україні

Який відлякувач мишей вибрати

Ультразвуковий відлякувач мишей — це поширені пристрої для боротьби з гризунами. Ці прилади безпечні для людини, не викликають дискомфорту і 100% екологічні. Їх можна розміщувати в місцях зберігання і приготування їжі. Ефективність відлякувачів така, що вже через кілька днів роботи, стає видно результат. Миші покинуть займаний об'єкт і більше не повернуться. Особливість приладу в тому, що ультразвукові хвилі заповнюють усе приміщення і потрапляють в усі кути і у самі непрохідні місця. Тобто буквально "дістають" мишей де б вони не були.

ПЕРЕЙТИ В КАТАЛОГ ВІДЛЯКУВАЧ МИШЕЙ

Ультразвуковий відлякувач мишей купити краще в спеціальних інтернет-магазинах, що продають саме цю продукцію. Там ви отримаєте грамотну консультацію і гарантію на всі прилади. Один з таких магазинів - це seop.com.ua.Продавці-консультанти із задоволенням розкажуть про існуючі моделі, порадять саме той відлякувач мишей, який підійде саме вам. Адже у кожної людини своя задача. У кого-то миші завелися в будинку, а у когось - на дачі. Одним потрібно позбутися мишей в кіоску, у інших же площа побільше - цілий склад із зерном. А якщо не пощастило, і миша зачаїлася десь в автомобілі? Тоді потрібен перезнятий відлякувач з можливістю живлення від батарейок. Є й такі прилади. Сміливо телефонуйте за вказаними в контактах номерах телефону і отримаєте кваліфіковану пораду конкретно по вашому випадку.

Який краще купити ультразвуковий відлякувач мишей? Хороші моделі — це пристрої ТМ Чистон. Ці прилади сертифіковані, мають безліч позитивних відгуків. Якість матеріалів в них саме краще (дорогий пластик і електроніка), відповідно і ціна буде трохи вище, ніж в середньому на ринку. Але зате ви отримаєте дійсно класний, передовий, а найважливіше працює відлякувач мишей. Не скупіться на хорошу річ.

На що слід звернути увагу? Якщо в приміщенні є кілька поверхів, то бажано придбати відлякувач мишей в кожну з них. Так ультразвук гарантовано потрапить в кожне затишне місце. У перші дні (1-2 дні) після включення приладу в мережу, можлива активізація мишей. Це пов'язано з тим, що вони почнуть виповзати зі своїх укриттів і шукати ходи для виходу. Також врахуйте, що ультразвукові хвилі відштовхуються від твердих поверхонь і поглинаються м'якими. Не слід купувати відлякувач мишей "впритул", тобто якщо у вас квартира на 90 кв.м, то візьміть відлякувач на 150-200, але не менше. Краще купити з запасом.